Nasza firma wyposażyła warsztat samochodowy w najnowsze automatyczne urządzenie ACS 752 Firmy BOSCH do obsługi klimatyzacji samochodów osobowych, ciężarowych i ciągników rolniczych.

Nasi pracownicy odbyli szkolenie w zakresie naprawy i obsługi serwisowej klimatyzacji w siedzibie firmy BOSCH w Warszawie.

 

 

 

 

ACS 752: niezawodność i efektywność w profesjonalnym i ekonomicznym serwisowaniu klimatyzacji

Nowe urządzenie ACS 752 firmy Bosch z bardzo precyzyjnymi wagami oraz w pełni automatycznym przebiegiem pracy zapewnia przyjazne środowisku naturalnemu serwisowanie klimatyzacji w pojazdach osobowych i ciężarowych. ACS 752 spełnia wszystkie wymagania amerykańskiego standardu SAE J-2788, przewidzianego dla stanowisk do klimatyzacji.

W pełni automatyczny przebieg całego procesu

Proces serwisowania klimatyzacji, obejmujący: odsysanie i recykling czynnika chłodniczego, usuwanie starego oleju, opróżnianie z końcowym sprawdzaniem szczelności, napełnianie świeżym olejem (PAG/POE) i środkiem kontrastowym, precyzyjne napełnianie czynnikiem chłodniczym, przebiega bez potrzeby udziału osoby obsługującej.

Perfekcyjne serwisowanie układów klimatyzacji w pojazdach osobowych i ciężarowych

ACS 752 jest przeznaczone do w pełni automatycznej obsługi i naprawy klimatyzacji we wszystkich pojazdach osobowych i ciężarowych.

Serwisowanie pojazdów hybrydowych i elektrycznych

Dwa pojemniki do podawania oleju PAG i POE i automatyczne przepłukiwanie węży serwisowych sprawiają, że urządzenie jest kompatybilne z systemami A/C pojazdów hybrydowych i elektrycznych.

Pełne wyposażenie do sprawnego serwisowania

Urządzenie topowe ACS 752 jest specjalnie dostosowane do serwisowania większych układów klimatyzacji i dysponuje rozszerzonym wyposażeniem:

  1. brak ręcznych zaworów
  2. skuteczność odzyskiwania czynnika > 95 % (patent USA)
  3. wydajna, dwustopniowa pompa podciśnieniowa (170 l/min)
  4. wtrysk oleju PAG i POE
  5. duży zbiornik czynnika chłodniczego (20 kg)
  6. automatyczne spuszczanie nieskondensowanych gazów z elektroniczną kontrolą
  7. program płukania z opcjonalnym zestawem
  8. drukarka protokołów w standardzie
  9. sonda temperatury do kontroli wydajności systemu A/C
  10. połączenie LAN